| Katts a întrebat:

Unde trebuie sa stea un porumbel de cateva luni?

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

Intr-un cuib pufos si bine amenajat cu adapost, mancare cu seringa lapte praf 50% si 50% apa sau ceva foarte moale in apa oricum du-te la veterinar rapid pana nu-ti moare.nu ma crezi? si mie mi-a murit ca nu m-am dus din timp.
Daca nu exista veterinarii la tine acolo mai contacteaza-ma.

| Katts explică (pentru klau95):

Dami si mie adresa ta de yahoo sa mai vorbim.

4 răspunsuri:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

La masa-n...

cuib

| lion13 a răspuns:

Pai langa mama sa, in cuib, sa invete sa zboare sa invete sa vanaze si altele!

| Katts explică (pentru lion13):

A cazut din copac si nu pre poate sa zboare.L-am pus intr-o cutie, dar nu mai vrea sa stea in ea si ma urmareste.Ce sa fac?