| Razvannn6 a întrebat:

Este adevarat ca FIFA a desfintat Barcelona? crying

Răspuns Câştigător
| pasar3 a răspuns:

laughing Era doar un alt articol marca sport.ro, de fapt se refereau la faptul ca nu avea Guardiola cu cine sa faca antrenament pentru ca aproape tot lotul este selectionat pentru meciurile echipelor nationale.

4 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Nu cum sa desfinteze fifa barcelona?

| Kernyng a răspuns:

Nustiu mai inainte am auzit si eu. naspa de tot daca o desfinteaza.

| WR104 a răspuns:

Nu a fost desfiintata doar ca avand foarte multi jucatorii extrem de valorosi au fost chemati la echipele nationale si azi a avut antrenament Barça cu doar 5 jucatorii ramasi. Uite aici http://www.sport.ro/......ament.html

| Claudiu2011 a răspuns:

Vrajeala de buftea! spune asa pentru ca aproape toti jucatorii au plecat la echipele lor nationale.