| Css a întrebat:

Care e mai buna la fifa 2007 Barcelona sau Brazilia?

5 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Nu stiu care e mai tare,
dar mai mult conteaza sa stii tu juca bine si ii bati

eu cand am fost incepator am creat o echipa tare si cu aia am jucat si i-am batut pe toti

acum nu stiu cum e 2007 pentru ca eu joc 2008
dar asa am facut si acum stiu juca foarte bine

| turcudenis99 a răspuns:

Barcelona e prefeta mea si dupa parerea mea si cea mai super. fundita

| manda a răspuns:

Brezilia si dupa mine barselona nu e o echipa asa buna si andrenoru lor e de ca...t nu stie nimic are noruk ca sunt jucatori buni ca messy,vilia,pike,dani alves,iniesta, valdes, xavi etc si eu sunt sigur ca o sa ma contrazici si ca esti unul dincei maimari fani barsa etc

| Claudiu44 a răspuns:

Bratilia pentru toate valorile care le are plus ca e la fifa 2007 funda

| ÖpëиTPU a răspuns:

Daca stii sa joci toate echipele sunt bune.