| deny_1602 a întrebat:

Este bun laptele de cumparat pentru pisica sau trebuie sa ii iau lapte special pentru pisici?
Funda

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Este bun laptele de cumparat, numai sa il fierbi inainte!

| cosminc a răspuns:

Laptele cumparat are nu stiu ce pus in ea ca sa nu se strice mai bine i-a lapte special pentru pisici. E mai bun iti zic big grin

| kikidulcik a răspuns:

E bun si ala normal.doar daca ai o pisica pretentioasa, am si eu o pisica si ii dau dala care ne da la scoala...nu cred ca e de buna calitate, asa ca mult noroc... funda?

| PureEvill a răspuns:

Oare chiar asa de sensibile crezi ca sunt animalele? Alea maidaneze de mananca din gunoaie crezi ca fac mofturi ca e asa,ca nu e asa, alea nu mai au nimic, traiesc chiar mai mult ca astea care le tot menajam noi. e un animal frate no sa pateasca nimic.

| ShinkuIio a răspuns:

Este bun si...si.Adica eu pisicii mele ii dau si lapte cumparat si nu are nimic tongue