| IoanaCandy a întrebat:

Este cineva bun sa imi doneze si mie un perus?(papagal).Am avut unul, dar a fugit si mi-as dori sa mai am unul. Cine ma ajuta ii dau funda happy

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Eu.dar transportul....eu chiar mai am unul si-l donez dar...

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu ai si tu niste prieteni/e sau rude care au papagali este mai simplu asa.
Pe TPU n-ai de unde sti din ce oras este fiecare.
Te pup, pa pa! :*

| qwerty101010 a răspuns:

Pai stii ca iti poti cumpara unul, nu?

| MarianM8777 a răspuns:

Pana sa astepti sa iti dea cineva unul mai bine mergi tu sa iti cumper...incepe de la 35 de lei si nu e mai scump de 40 de lei! si sa ai grija sa nu mai fuga! dar sa nu il neglijesti! sa vorbesti cu el sa il lasi liber prin casa, iar ca sa fi sigura ca nu mai fuge du-l la veterinar sa ii taie penele!

| razvilol a răspuns:

DA Cine tear da un perus daca l-ai pierdut pe primul. Macar nu spune ca l-ai pierdut. Si pe viitor daca o sa faci rost de unu du-te la veterinar sa ii taie penele sa nu mai fuga si o sa se inblanzeasca si mai usor