| Frumushica20001 a întrebat:

Ola, TPU! In vara am pierdut(de fapt a fugit) un papagal perus cu alb, albastru la codita era cu mov si cu gri, ma puteti ajuta? Daca a murit, sau poate l-a prins cineva. Ofer funda+vot si recompensa.Multumesc! (scuze de categorie, dar asta e cea mai vizualizata)!

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

L-am prins eu.
cer 1000 de euro pe el, daca nu-i primesc pana maine, ii zbor creierii.

| blaxy a răspuns:

Vara? pai nu mai trebuie sa te gindesti la el.ca precis ori a murit, ori la papat o pisica sau ciine, sau daca la prins cineva nu til mai intoarce.ca nu toti stau pe TPU si asteapta cand cineva va scrie de papagal...mai bine ia-ti adio, si kumparati altul.

| Iepurila a răspuns:

Faceai sex cand l-ai pierdut de ai postat intrebarea in categoria asta?

| Frumushica20001 explică (pentru Iepurila):

Auzi, am scris intrebarea la aceasta categorie pentru ca este cea mai vizionata.Tu nu vezi ca am scris? sau scrie prea mic si iti trebuie ochelari?

| Iepurila a răspuns (pentru Frumushica20001):

Ai cap ca sa nu iti ploua in gat.

| Ana0Maria a răspuns:

Si acum te-ai gandit sa-l cauti? Clar a murit, un papagal nu traieste asa, pe strazi + ca nu cred ca il putea pride cineva. Open up your eyes!

| nimenialtu1554 a răspuns:

Imi pare rau pentru tinesadde unde esti?