| love_6969 a întrebat:

Este greu sa ingrijesti un westie?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Este cainele ideal pentru apartament cat si pentru curte,nu are mofturi ca si yorkie sau ca si alti caini dar totul tine de cum il educi,se ataseaza foarte mult de stapan,iti recomand sa-ti iei! daca doresti sa-ti spun o canisha foarte buna de acesti caini sa-mi spui,si eu am vrut sa-mi cumpar mai demult dar acum am un poodle, poate mai incolo o sa-mi cumpar si un westie, la inceputul verii costa 200e buc, nu stiu daca s-a scumpit sau este aceiasi dar este o canisa de elita, iti dau pe privat site-ul lor daca doresti! sper ca te-am ajutat.Mult succes!

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu, deloc. Doar trebuie sa-l duci la tuns mai des ca fiind micut de inaltime ii atarna blanita pe jos si se incurca si se murdareste. Doar atat.in rest dragoste si grija ca de un fratior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este.