| Sk8_1585 a întrebat:

Eu am o pisica si din cand vede perna cea mov incepe sa o...(frikhi friki) ca in filmele alea tampite americane. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Hei!
Si eu am patit ceva asemanator asa ca cred ca pot sa te ajut.
Lasa parna mov undeva si stai langa (de exemplu o pui pe msa si stai dupa masa, sa nu te vada). Cand vine pisica la perna, te ridici rapid de acolo, i-o iei cu forta, o certi, ceva la modul ca tipi tare la ea, ii zici,, zat'', te comporti urat cu ea. Dupa vreo 10 minute, du-te la ea, mangaie-o ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Dca nu merge de prima data repeta actiunea de doua-trei ori, va functiona. Eu am reusit.
Succes :*

11 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Scapa de perna laughing

| Muflă a răspuns:

Scrie "Nikita" pe pernă

| Minks a răspuns:

Arunca pisica si pastreaza perna big grin

| Annitu a răspuns:

Schimba cuIoarea pernii

| Barajag a răspuns:

Arunca perna la mine in barloglaughingPisica nu va avea curajul sa vina sa o iahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Florinnaa a răspuns:

laughing nu stiu. arunca pernalaughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| dany_7639 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa scai de acea perna nu stiu sa o pui in alta camera unde nu are pisica ce sa caute sau tot ii zici''nu... cu perna la mine au functionat ambele

| cameleon_7755 a răspuns:

Cameleonul meu face mai rau decat pisica ta, atunci cand vede perna mea rozlaughing

| crisulika a răspuns:

Pune fata lui Justin Bieber pe pernalaughing