| udarz13_8810 a întrebat:

Eu sunt emo cine de aici e emo si ce parere aveti despre acest stil

33 răspunsuri:
| Nume_9120 a răspuns:

Deci Dl. Emonel dc sa fii asa?
nu ti-se pare ca e ptzin exagerat adica haine negre toata ziua ar veni ca ESTI IMPOTRIVA VIETZII sau ceva de genu Emo sunt persoanele singure/triste daca socializezi cu cineva nu poti sa fii emo. esti doar o initatie

| DixeDidi a răspuns:

Frate,sunteti penibil.Copii de 10 ani care se dau emo.Nici macar nu stiti ce inseamna chestia asta.Trebuie sa ai UN MOTIV REAL nu ca ti-a dat profa de mate multe teme sau ca sunt prea multe reclame.Treziti-va! Emo vine de la emotiv, persoane sensibile.La voi emo inseamna sa te imbraci in negru si sa-ti faci o frizura pe masura.Nu asta inseamna, mai intai informati-va si lasati astea la 9-10 ani ai vostrii ca aveti timp peste 3-4 ani de astea.

| emogirl_5272 a răspuns:

Eu sunt emo! ce parere am pai ff buna! imi place ff mult e cool hainele freza astea sunt bune nu sh ce aveti cu noi! stiti macar ce e un emo? dah ne taiem si ce tie de ce iti pasa taiete si tu sau taci! eu saptamana trecuta m-am taiat si aum e aproape vindecat de acea am hotarat sa fiu emo ptc sunt ff depresiva si ma simt de parca nimeni nu ma intelege!