| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bravo, ai stil?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place.O urmaresc si eu, desi sunt baiat.Dar sezonul 2 parca mi-a placut mai mult.

| HazelEyes77 a răspuns:

E o emisiune care spune ca promoveaza rafinamentul, eleganta si bun gustul dar realitatea e ca aduce in prim plan superficialitatea, falsitatea, snobismul si rautatea gratuita. Ce parere sa ai de una ca Ramona Badulescu sau mai rau de Iulia Albu. Atunci si concurentele sunt incurajate sa se poarte snob, arogant si penibil ca ele. Prostia e ridicata la rang de arta si rafinament acolo. Sigur nu e pe gustul meu.

| CleanHeart a răspuns:

Imi place, o urmaresc zi de zi.

| JustAGirl333 a răspuns:

Unele ținute sunt penibile rău

| Steeven a răspuns:

Dupa parerea mea este o emisiune foarte super!