| publikkul a întrebat:

Eu vreau sa devin fotbalist, desi parintii mei spun ca tu vei fi pina la o anumita virsta un fotbalist bun apoi va trebui sa lucrezi. da eu sunt de acord cu ei dar intrebarea este : Ce lucru eu pot sa am bun si cu salariu? Am hotarit ca hobby e fotbalul, dar la ce lucru as putea lucra? am nevoi de sfaturi si argumente...pls

Răspuns Câştigător
| AdY a răspuns:

Noroc catalin Sunt Ady. Lucru bine platit> judecator, agent de imobiliare, fodbalist(daca ai succes), banker, comert, vinzarea masinilor etc. Daca doresti un lucru bine platit trebuie sa fii cel mai bun in domeniul pe care il detii aica sef

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti doresc sa ajungi un foarte bun fotbalist, nimic nu te impiedica sa urmezi o facultate, pe perioada cat joci fotbal, in functie de calitatile si preferintele tale, inclusiv o scoala de antrenori. Numai bine si succes!

| LiLlYAnNe a răspuns:

Un lucru care tie iti place sa il faci. Depinde ce iti place sa faci...

| GyeBaek a răspuns:

Pai dupa ce esti fotbalist poti deveni antrenor.

| brosu a răspuns:

Hmmmm... întreabă-te ce ţi-ar plăcea să faci sau ce poţi învăţa să faci bine, argumentele doar tu le poţi găsi.
Fotbalul este ca un meteorit, arde foarte frumos, dar depinde cât este de mare ca să nu se piardă pe drum sub formă de fum.

| MeLnY a răspuns:

In primul rand. daca vrei un lucru de munca bun.si cu salariu mare.ai nevoie de studii...tongue aici ma refer la bac... facultate.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule daca iti place fotbalul nu te poate nimeni impiedeca sa nu-l practici o viata ai fa ce crezi tu ca te va ajuta pe viitor.Niciodata nu este prea tarziu pentru ati implini visul.Ai grija ce vei alege.Hobiul meu este fotbalul si acolo ma voi inscrie si eu.La clubul Otelu Galati. Poate ne vom intalni rivali bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani prin acest sport, cand vei ajunge la facultate alege-o pe cea de sport.Iti vei dezvolta performantele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si am uitat sa iti spun ca esti un fraier

| Lucian_Padurean_1990 a răspuns:

Asa spun si parintii mei dar nu te vor obliga sa renunti la fotball fa ce-ti spune inima