| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 și vreau sa devin fotbalist dar parintii mei nu ma sustin. Ce pot sa fac sa ii conving? Chiar imi place fotbalul.

Răspuns Câştigător
| cataleya a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze ce cred altii despre visul tau. Daca chiar ai o pasiune pentru fotbal atunci da tot ce ai mai bun. Daca nu poti sa ii faci sa inteleaga, asta e. Unii oameni nu pot fi convinsi.

4 răspunsuri:
| ġคвÿ a răspuns:

Exista un motiv in care nu te sustin, in plus e sanatate curata, convingei sate inscrie la o echipa de juniori de acolo au plecat totiwinking bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Convingei sa te inscrie la o echipa de juniori. Toti fotbalistii mari au plecat de acolo

| Robi673547 a răspuns:

Ia incearca sa le spui ca vrei sa te apuci de un sport de echipa si ca ai ales fotbalul happy

| slow0 a răspuns:

Arata-le ce stii sa faci cu mingea si spune-le ce inseamna fotbalul pentru tine, arata-le care sunt punctele forte in acest sport, daca nu inteleg, insista spune-le ca asta vrei sa faci, antreneaza-te si dovedeste-le ca merita sa investeasca in tine. Bafta!