| JammyBrooks a întrebat:

Exista adaposturi de caini de rasa in mures sau reghin? daca da spuneti-mi unde si ce fel de caini sunt.eu as avea nevoie de un bichon sau caniche dar daca il cumpar nu gasesc nicaieri cu 200-300 de lei. dau funda si vot la primul raspuns bun.RASPUNS URGENT!

2 răspunsuri:
| JammyBrooks explică:

Eu am avut bichon si caniche si i-am loat pe amandoi cu 450 de lei

| AliceIDK a răspuns:

Off! De unde vrei sa gasesti bichon sau caniche cu pretul asta?! Trezestete la realitate : un bichon costa 1000 de lei ( 10 milioane ) din cate stiu eu! Strange banii si ia-ti!