| 3243F6 a întrebat:

Exista serviciu de ambulanta sau ceva de genu' pentru animale?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In marile orase exista
bineinteles sunt private si e contra cost

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exista protectia animalelor, dar e vai de capul ei, e mai usor sa spunem ca nu functioneaza.
Singurele chestii functionale sunt ONG-uri depasite de situatie, persoane fizice depasite de situatie, si clinici private scumpe.

| dullcat a răspuns:

Exista medici veterinari de garda, daca ai probleme cu animalutul de companie.

| ReddY25 a răspuns:

În mod normal, ar trebui pentru că sunt și ele ființe

| trophin a răspuns:

Nu chiar. doar daca ai prieten veterinar si poti sa il suni in Noapte, ca ai gasit un caine, pisic inghetat.

| suntserios a răspuns (pentru trophin):

Cu te te ajuta ca scrii numai prostii pe TPU?

Citez din tine

"de ce i se zice "toti pentru unu" sau e doar "unul"? cand toti recurg la "profesionalisme" si raspund la intrebari aiurea?!"

Poate iti raspunzi singur la intrebarea de ieri

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Ba ai ceva cu mine? cu ce te ajuta pe tine sa-mi furi curentul? doar sa te uiti la tv si sa aprinzi un bec? e libera alegere, mod de a discuta, cec esti dicatator si nu accepti conversatia libera?

| suntserios a răspuns (pentru trophin):

Citez din tine

"de ce i se zice "toti pentru unu" sau e doar "unul"? cand toti recurg la "profesionalisme" si raspund la intrebari aiurea?!"

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Bine. si ce e gresit?

| suntserios a răspuns (pentru trophin):

Raspunsul tau,

Aia e gresit

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Poti sa scrii mesaj pe privat, sa numai agiti aici aiurea, sa scrii ceea ce ai de scris, daca esti fascinat de mine

| suntserios a răspuns (pentru trophin):

Pai nu. scriu aici sa stie toata lumea ca raspunzi aiurea.

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Ca idiotimea se tine in grup?