| Jolley a întrebat:

Exista unn judet ceva care sa se ocupe cu cresterea cailor (ferma de cai). As vrea undeva unde se vand pamanturi(sa pot sa-l cumpar). Cu un sat langa pamant sau o padure o campie... ceva. Intrebarea este: Unde pot gasi asa ceva? Si cam cat costa un cal din rasa Appolosa (manz)?

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Daaa...Constanta inca mai exista herghelia de la Mangalia, apoi mai sunt si altele din tara...Heghelia Tulucesti din Galati,Herghelia Beclean, Herghelia Cislau, Hipparion din Gheorghieni!