| Vlad_Jr._1997 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un xbox360 4GB, dar jocurile pe care le vreau costa foarte mult iar daca le as cumpara ar costa mai mult decat xboxu.Am auzit ca exista un mod prin care poti sa iti iei jocuri gratis si anume "modarea". As vrea sa stiu daca pot si eu sa fac modarea sau daca trebuie sa il duc undeva cam cat m-ar costa.

1 răspuns:
| AdrianN3821 a răspuns:

Acel site e fake, i-ai un Xbox one cu 8 GB este doar 1, 600RON si jocurile pe el sunt si mai ieftine cu 20% mai putin decat cele de pe 360