| Oanny a întrebat:

Exsita centre de dresaj canin in galati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Galati nu stiu, exista insa in apropiere de Ploiesti La Ciorani.

| Gringo22 a răspuns (pentru constantaproca):

In Galati nu sunt a ramas Centrul Chinologic Sibiu

| Gringo22 a răspuns (pentru constantaproca):

In Galati nu sunt a ramas Centrul Chinologic Sibiu si in Galati sunt pesoane care au facut scoala acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu cred ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in parcuri sunt oameni care dreseaza dar nu sunt f experimentati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa primul individ care vorbeste in necunostinta de cauza sau din invidie. Personal, am dresat cainele(un rotweiller) la Florin Patriche si am luat locul unu la examenul de lucru(BH) din 27 de participanti. Fata de altii, Patriche are atestat international de instructor dresaj canin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

( sunt si ew din Galati big grin) {si am un cutu labrador :X :* }
eu stiu multa lume care si-au dresat caini la Florin Patrichi (INTREABA DE EL LA CENTRELE VETERINARE, LA GINGARASU, SI ALTELE.) este chiar foarte bun chiar daca are el o problema fizica. eu cand mi-am ales cainele am fost cu dansul. si multi veterinari mi-l recomanda. parinti mei au prieteni la politie, care, caini de la politie ( cativa din ei ) au fost dresati de Florin Patrichi.( nu sunt fiul dansului sau vreun neam de al lui dar este bun ca dresor ) el si-a transformat curtea casei pentru caini, el tine caini acolo pentru perioade de timp si etc.

| sandum a răspuns:

Centre de dresaj in Galati nu exista!
florin patriche nu este atestat international si nici amacar national, daca ar fi fost asa ar fi avut un site si ar fi fost pfa si s-ar fi facut cunoscut. tind sa cred ca cel care este anonim este insusi florin care scrie.
insa stie sa o faca fara sa isi dea unii prosti seama care chiar au nevoie de dresaj si sunt disperati.parerea mea despre dresorii din Romania este nula.doar dl cocu mai face ceva in rest doar gura.
eu am luat de aici o carte care este chiar foarte buna in comparatie cu ce exista pe piata. face diferenta: www.carte-dresaj-canin.ro

| ancutza_3471 a răspuns:

Cauta pe net...ca de aceea a fost inventat...ca sa gasim raspunsuri la intrebari, nu?(sansa ca in galati sa fie un cetru de dresaj canin este de 25%)

| Gringo22 a răspuns:

In Galati nu sunt centre de dresaj canin dar cum il lauda unii pe Florin Patriche ca a dresat caini la Politie...ma abtin sa fac comentarii.

| Gringo22 a răspuns:

A era sa uit...care cabinete veterinare?
e unul singur pe care-l promoveaza a lui Gingarasu si atat restul?

| Gringo22 a răspuns:

Gasesti pe net la greu cu dresaj caini si buni pot sa spun.

| Mihaela_Tanase_1980 a răspuns:

Exista centru de dresaj caini in Galati

| yomu a răspuns:

Am si eu un ciobanesc mioritic unde il gasesc pe Patriche acesta aveti vreun nr de telefon? este din galati?