| SophieGirl a întrebat:

Fostul meu iubit si eu ne-am despartit acum aproape 1 an,dupa un timp a incercat iar si iar sa ma recucereasca si nu am mersstraight face acum eu si el nu si acum niciunul.El ma place fiindca mi-au zis niste prietena ca daca nu sunt afara numai despre mine vorbeste(la sens pozitiv)Acum cateva luni a incercat sa ma faca geloasa(motivul pentru care ne-am despartit)cu cea mai buna prietena a mea i-a spus "princess,baby,frumi,printesa mea,frumoaso, iubire"dar ei nu ii placea acum am inceput sa cred ca se folosea de mine, sa nu il mai caut sa uit de el.Altii imi spun ca el chiar ma iubeste si nu se mai gandeste la alta! Dar eu nu stiu ce sa cred? Ce sa fac? Cum sa ma comport? Spuneti-mi tot dau funda+vot.

1 răspuns:
| MIVCrochet a răspuns:

Ar trebui să îl iei prin surprindere şi să îl întrebi direct, în faţă, de ce se comportă aşa. Cel mai bine e să afli de la el, nu mai implica prietenii sau prietenele.