| AmYnAaa a întrebat:

Buna vreau sa va povestesc ceva si sa va dati cu parerea.Pe clasa 6 un coleg de al meu ii placea de mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el am zis da am stat impreuna in banca.a venit la ziua mea si chiar atunci ne-am sarutat pentru prima oara pe buze:d de acolo am inceput sa ne iubim mult in februarie de ziua indragostitilor mi-a dat flori si un biletel dupa 1 luna ne-am despartit eu eram cu altul dar am aflat ca ala o fost cu mine doar sa o faca geloasa pe colega mea gabriela:... ca ea nu mai vroia sa fie cu ala ...ne-am impacat de mai multe ori eu cu cel dinainte si cand ne-a dat vacanta la sfarsitul clasei a 6 ca fraiera ala luci o zis daca vreau sa fiu cu el si iar si-o batut joc de mine si am renuntat la ala dinainte casi si de atunci nu o mai vrut sa fie cu mine.sad Cand am inceput a 7 era mai indiferent putin mai vb noioh go on si acum 1 saptamana duminica trecuta pe 14 octombrie casi (fostul) s-a cuplat cu aia gabi(aia care o vrut luci sa o faca geloasa) si luni mi-am dat eu seama vedeam ceva ineregula ca ei tot se priveau si am zis catre gabi si catre prietena ei Diana,, Pot sa vin cu voi acasa" si ele se purtau ciudat ca merge la o femeie ok! Cand sa merg spre casa le vad pe ele 2 ca merg in alta directie si casi(fostul)dupa el eu cu prietena mea cea mai buna am mers sa ii spionam am mers pana intr-un colt m-am uitat mo vazut casi o mers spre casa el si am fugit spre gabi si am facut-o in toate felurile fata aia o sunat pe ala casi (fostul meu iubit) si o zis sa vina sa lamurim lucrurile o zis ca nu mai vrea sa fie cu mine etc si sa nu o mai fac curva Mi-am dat seama si mi-a zis si el ca atunci cand era cu mine eu placut de ea

1)Cum sa fac sa il uit il iubesc foarte mult?
2)As vrea sa il recuperez dar nu stiu cum
3)Fata aia gabriela de cand a venit de pe a 4 cu noi mi-a furat si cele 2 prietene mersi ca am recuperat-o pe 1 si mi-a furat si iubitul si pe cei pe care ii iubesc?

Răspuns Câştigător
| ValyCoolBoy a răspuns:

1. Ca sa il uit incearca prin idiferenta totala! Ignor pe messanger scoate'l de pe facebook de la prieteni si tot ce e necesar la scoala sa nu vb cu el
2. Ai fi prea proasta sa mai vrei sa te impaci cu el dupa ce te'a facut sa suferi
3. Fata aia e o curva dar nu stiu exact tot ce s-a intamplat ca tu nu ai povestit ca ea a incercat sa ti'l fure sau ceva.
Sfatul meu acum e sa il lasi draq de baiat ca mai sunt milioane de baieti pe planeta asta si sa iti vezi de treaba ta ca poate te bagi undeva de unde nu mai poti iesi cu usurinta.

4 răspunsuri:
| Liliana1981 a răspuns:

Ca sa ne dam cu parerea trebuie sa intelegem ce scrii.

| muffinfactory a răspuns:

1. Fetite care sufera din dragoste la 12 ani. TRIST.
2. A-6a? Dupa cum scrii as zice ca esti maxim a-3awinking

| K4Zz_6439 a răspuns:

Iti dai seama ca nimeni nu a citit de ai scris tu acolo... zici ca te-ai uitat la o telenovele si dupa aia ai povestit-o aici

| anonimusica a răspuns:

Nu-ti dau nici clasa 1.