| ChidoriKing a întrebat:

Funda! Am o problema destul de mare! Orice browser, download manager as incerca nu pot sa descarc mai nimic. Merg cateva fisiere.rar si alte chestii din astea micute. Toate downloadurile mi se blocheaza la 99%. Stie careva vreo solutie?

1 răspuns:
| CiulicaHoria a răspuns:

Stiu eu.Incearca sa iti mai stergi cate ceva de pe leptop.Sigur aia e problema.Asta sau ar mai fi o solutie, aceea sa iti resetezi leptopul si nu o sa ti se blocheze