| denymar a întrebat:

FUNDA!
Buna,TPU! Nu stiti niste programe de editare petru poze, care sa mearga fara net?
(Am deja Paint)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasand Paint-ul la o parte, cele mai bune softuri de editare foto sunt Adobe Photoshop si Corel. Uite aici un Top 9 foto editors:

1.Corel PaintShop Pro

2.Adobe Photoshop Elements

3.Serif PhotoPlus

4. Xara Photo & Graphic Designer

5.ACDSee Photo Editor

6. Ulead PhotoImpact

7.Photo Impression

8.PhotoStudio

9.Photolightning

Corel-ul poate imbunatati semnificativ claritatea unei imagini, este excelent si cel mai bun.Ti-l recomand. Daca doresti informatii suplimentare si vrei sa editezi vreo fotografie, nu ezita sa ma cauti la mikkydejo@yahoo.com,intrucat ma ocup cu manipulare si editare foto.

Succes si spor! happy

8 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Adobe PhotoShop CS5/6.Ideal pentru editatul pozelor. Urmaresti si tutoriale si vei progresa.

| FallingLeaves a răspuns:

GIMP
Paint.net
Photoscape

^ ^ ^

Cele mai bunewinking

| JustAaGirl a răspuns:

Photoscape si photoshop -.-

| cătă08cătă a răspuns:

Photoshop,Photoscape,Photomix,photo explosion... fundă?

| Rapcapitulare a răspuns:

Încearcă photoscape.

| DeyuPtk a răspuns:

PhotoScape este foarte simplu si ai multe chestii de facut in el