| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Care rasa de hamster este cel mai bine vandut la pet-shop?happy

Răspuns Câştigător
| NicollNikkyKv a răspuns:

Acum nu stiu care e cel mai bine vandut.Eu am avut hamsteri si mi-au placut dar cei mai dragalasi si cei mai frumusei hamsteri sunt aia pitici dar sa nu pui mascul cu mascul ca se vor bate si chiar daca ii desparti se omoara intre ei dar trebuie sa ai mare grije de ei pentru. ca sunt micuti si le trebuie o cusca speciala si daca e de hamster obisnuit ai putea sa-l pierzitongue.

Fundita?:*