| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Cum pot sterge un videoclip de pe contul meu de youtube?

Răspuns Câştigător
| anonima13 a răspuns:

Pai intri la videoclipurile incarcate si cauti undeva optiuni/setting si iti apare sterge/delete, clik si gata!happy

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Accesezi http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee bifezi respectivul video si la Actiuni selectezi Stergere.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Video Manager
Bifezi clipul
Actions
Delete

Bafta!

| Kinus12 a răspuns:

Simplu,dai click pe videoclip si il dai delete.bafta!

| shmata a răspuns:

Manager video - bifeaza videoclipul pe care vrei sa il stergi - actiuni - sterge

| MisakoYui a răspuns:

Pe youtune, in dreapta unde scrie numele click apoi apesi pe manager video.o sa-ti apara o pagina cu toate videoclipurile postate de tine. Bifezi videoclipul pe care vrei sa-l stergi (in casuta din stanga lui) apoi sus la actiuni dai click, iti apare un meniu si dai stergeti. bafta si fundabatting eyelashes kiss