| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Cum pot sterge un videoclip de pe Youtube?

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Intri in contul de pe youtube de pe care a fost uploadat videoclipul, intri in managerul video, bifezi videoclipul ce vrei sa-l stergi dai pe actiune si de acolo stergi videoclipul. O perioada buna de timp el o sa mai apara in listele de cautare de pe youtube sau google dar cand va fi accesat propriuzis nu va fi redat ci o sa apara un avertisment.

| zlatyZ a răspuns:

YouTube=>Manager videbillyalegi videoclipul=>Actiuni =>sterge

| IULY991 a răspuns:

Dai pe Numele tau e pe YouTube(din dreapta sus) >>> se deschide o bara si dai mai departe pe "Manager video" >>> bifezi pe cea care vrei sa o stergi >>> dai sus la actiuni si cauti stergere si te intreaba daca esti sigur si zici ca da big grin

| IULY991 a răspuns:

Dai pe numele tau de pe youtube (dreapta, sus) => iti apare o bara si dai "Manager video" =>Bifezi vieoclipul care vrei sa-l stergi => Dai la "actiuni "si cauti stergere (o sa te intrebe daca vrei sa-l stergi)