| Dextro a întrebat:

Funda pentru care ma ajuta big grin! Daca imperechez doi caini de rasa, una Brac German si unul Ciobanesc German, ar putea iesi corcituri sau tot caini de rasa?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Corcitura este încrucişarea a două specii.

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Va iesi un semi-metis.

| RoxanaDenisa a răspuns:

Metis (corcitura).
Va mostenii trasaturi fizice cat si morale de la ambele rase. De ex: urechi de cg (ciobanesc german) si corp de brac; culoare de brac german si in rest totul de cg..etc.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eeee. in nici un caz nu va iesi corcitura laughing) asteaptate sa iasa un pechinez laughing))

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Un caine metis de paza.

| boqdan19 a răspuns:

O mare corciturahappy