| fzr23 a întrebat:

Funda pentru cine imi spune cele mai interesante lucruri despre fata scorpion. dar nu tot ce se gaseste pe net :d.

Răspuns Câştigător
| Biia_5660 a răspuns:

Buna.
In primul rand fata scorpion nu e o scorpie!
Se intelege bine cu prietenii, are multe relatii ( Asa am observat )
Este buna la pat laughing
Nu ii place sa imparta lucruri
De obicei femeile scorpion sunt inteligente
Frumoase
Bune la suflet
cel mai important : Fetele Scorpion sunt usor duse de nas. AI GRIJA. nu lasa ca oricine sa vb urat cu tine. Femeile scorpion sunt si blande dar cand se enerveaza face urat de tot!laughing
Sper ca te-am ajutat!
Pa pa. :*

3 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Fata scorpion este ambitioasa; putin egoista; foarte a dracu`[asta e un terman mai...ciudat spus]; frumoasa; foarte seducatoare, cucereste doar prin simpla prezenta; daca zice ceva, asa face, deci este hotarata si are incredere in ea; cum zice si Biia, este buna la pat; inteligenta.
nu mai stiu.si eu sunt scorpion, asa m'au caracterizat preteniilaughing
sper ca te-am ajutat

| Cocki a răspuns:

Si eu sunt zodia scorpion fata

| Ronnii33 a răspuns:

Si eu sunt scorpion.
Din ce zic alti de mine sunt ciudata, deosebita, incapatanata, creativa, uneori prea sensibila si cand ma enervez fac urat.
Ceva de genu. Daca vrei pot sa ma transform si intr-o scorpie laughing) dar nu se potriveste cu minewinking