| mimiwill a întrebat:

Funda pentru cine imi spune cele mai interesante lucruri despre fata leu.

2 răspunsuri:
| Lylia a răspuns:

Cunosc multi lei, asa ca pot sa iti spun ca le placa sa iasa in evidenta, sa fie sefi, dar nu sunt increzuti sau uraciosi, pentru ca nu o fac cu rautate. De multe ori sunt nostimi si foarte simpatici incercand sa iasa in evidenta, dar sub nicio forma nu sunt clovni. Au un suflet bun, dar si cand se enerveaza...cam asta e ce stiu despre leihappy Sper ca ti-am oferit niste "informatii" de folos:*