Întrebare recomandată | Denisa_Vlaciu_1983 a întrebat:

FUNDA! Salutare, TPU! Am un caine Caucasian. Are cam 3 luni. Il pot tunde? Deoarece are cam mult par si cum pe timp de vara este canicula probabil ii este cald laughing. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DemonulDinTine a răspuns:

Sfatul meu sa nu il tuzi deoarece ii va creste foarte greu si la iarna o sa ii fie frig

4 răspunsuri:
| oxxy05 a răspuns:

Am o vecina care avea un caniche si tot la 3 luni l-a tuns vara trecuta. Caucasian-ul este si mai rezistent de cat caniche-ul si da, il poti tunde fara pb happy

| sebitzu007 a răspuns:

Du-te cu el la veterinar si iti va zice

| Brigyte a răspuns:

Da,îl poţi tunde...nu cred ca este vre`o problemă happy

| CrissVlad13 a răspuns:

Da il poti tunde.