| Briceagromulus a întrebat:

[FUNDITAAA] vreau sa cresc iq-ul la lady popular stiu cum sa il cresc dar parca prea incet il cresc cu jocurile mai ales ca la jocurile grele nu prea il cresc delochappyhappyhappydeci cine poate sa imi creasca si mie un pic iq-ul?big grinbig grinbig grin recompensa niste funditehappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Poi mie imi place jocul. Daca vrei sa te ajut, te ajut cu placerewinking. Ca ma pricep la jocuri si te ajut cu placere. Daca vrei imi dai contul si parola prin mesaj. Pup:*

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Trimite-o cat poti la biblioteca.

| Alecsyyya a răspuns:

Buna! Am gasit un mic truc pentru a juca sodukou hard, si pentru a castiga iq mai repede: acceseaza pe google „sudoku solver". Pe pagina care ai deschis-o o sa iti apara ca un fel de patrat cu niste cifre sub el scrie „Clear" si dai acolo, intre timp dai la lady popular pe contul tau, dai jocuri si alegi sudoku hard si numerele care sunt completate la sudoku de la lady popular le trece in patratul de la sudoku solver, si dupa ce ai completat patratelul ala dai Solve. (daca o sa-ti zica ceva de genu:Stop runninig the script? Si dai „no") O sa iti apara si celelalte numere pe care le scrii la sudoku de pe lady popular. Gata!

| Carla211 a răspuns:

Daca vrei te ajut eu.eu sunt la nivelul 8; numele meu pe lady popular e nadyna95 poti sa te uiti...asa ca daca vrei stiu eu cum sa iti cresc iq mai repede.trimite contul si parola si te rezolv

| FloryLove a răspuns:

Dami numele sh parola iti fac iq maxim si eu cum ca si eu il am draga mea