| Briceagromulus a întrebat:

[FUNDITAAA] vreau sa cresc iq-ul la lady popular stiu cum sa il cresc dar parca prea incet il cresc cu jocurile mai ales ca la jocurile grele nu prea il cresc delochappyhappyhappydeci cine poate sa imi creasca si mie iq-ul ofer 15 fundite poate chiar mai multebig grin plzz

P. S. scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Eu!
sau poti chair tu, intra aici:...de exemplu, la sudoku : www.sudokusolver.co.uk
La turnurile alea: http://www.youtube.com/watch?v=YLQRjQYaYw8
Mai du`te pe la biblioteca :p...
Sper ca te-am ajutat (daca vrei iti pot face eu)
fundita? :D