| Denidenise22 a întrebat:

H e i i. ^^
In septembrie imi voi cumpara un yorkshire terrier toy[yorkie^^]. si femela... dati-mi niste idei cam ce nume sa ii pun. Mie mi-ar placea Jolie.credeti ca s-ar potrivi? Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| קคקยรђเςค a răspuns:

E super dragut numele Jolie...http://www.caini-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-29.html aici sunt mai multe nume de catei...dar eu as pastra numele Jolie

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeCoolFunny a răspuns:

Lolly!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am o catelusa de talie medie si o cheama Jiji, unui terrier Yorkshire i-as spune Bella, Jolie cum vrei, Zia,Ary,Hachy,Mella,Liza, Camy, Ri. Sper sa-i alegi un nume bun din cele pe care ti le-am dat. O zi cu zambet sa ai!

| MembruBoss a răspuns:

Didy,Rocky...,Gingy,

| preetyblue a răspuns:

Eu cred ca se potriveste...e u nume fffff dragut