| Ralucam18 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi iau un yorkshire terrier, femela(am auzit ca sunt mai mici si mai cuminti), dar nu prea am idei de nume pentru ea.As vrea un nume scurt si usor de retinut de catre catelusa.

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Buna, uite cateva nume pentru catelusa:
Bubu
Cici(sisi)
Abby
Coco
Fifi
Booboo(Bubu)
Lulu
Molly
Bella
Amy
Maggie(Meghi)
Tasha
Ela

Funda? happy

4 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Lea.

| hcl a răspuns:

Ceau..am dat de intrebarea ta intamplator si am observat ca ti'ai luat un yorkshire..imi poti spune cum te descurci cu el.ii jucaus.ii sensibil? Si eu vr sa-mi iau unul si ma tot interesez sa aflu cate cv despre ei.app, misha daca nu ii prea tarziu..imi pl ff mult nu.ele asta d catelusa..mersii

| Ralucam18 explică (pentru hcl):

E cam tarziu pe cand raspund, dar e super de cand am catel, este jucausa si foarte sensibila. Foarte cuminte, doar ca ai grija cu decizia pentru ca eu nu am avut televizor timp de cateva luni oricat mi-l reparam deoarece rodea cabluri.Ai o responsabilitate destul de mare, dar nu as renunta la draga de ea, este alaturi de tine oricand happy. Cateii sunt niste draguti happy. Daca nu a fost prea tarziu si mai ai intrebari... ai grija ca pe net nu gasesti cele mai bune raspunsuri asa ca la veterinar te lamuresti cand ai o problema.