| anonim_4396 a întrebat:

Hallew TPU cool
Am să vă întreb nişte sfaturi legate de pisicuţsa mea. :-s
Nu ştiu ce are dar astăzi a venit acasă [în sfârşit ] şi miaună în continu deoarece o doare piciorul.
Nam urmarito să aflu cum s-a lovit. Ştiu doar că o doare stangul când paşeşte sau cand îl atingi.
Ma-m gândit şi la medic să merg cu el dar daca e o simplă lovitură sau, dacă până mâine îi trece?
Eu aş vrea sămi spuneţi ce să-i fac să-i treaca pe moment când îl doare.
Fundă. :-s

1 răspuns:
| ana01 a răspuns:

Pai trebuie sal duci la medic ca daca nu poate se, earga cu el e ranit grav stiu eu pentru ca am mai avut o pisica si asa a patit credeam ca e o rana simpla dra era grava si a murit