| kirarin a întrebat:

Halloo! Am o intrebare... Am gasit un melc. E foarte dragut. Dar intrebarea mea este: Pe ce fel de frunza sa-l pun, in fine, ce sa-i dau de mancare etc. Eu, una, habar n-am...

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

De toate! ...lui ii plac si papadiile, salatele...toate frunzele posibile! dar ai grija sa nu ii dai apa, ca se poate ineca.totusi,nu te sfatuiesc sa il tii in captivitate, ca se va chinui.sad

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ii place umiditatea, mai bine lasa-l afara si cand ploua il vizitezilaughing, el manca orice e verde.Mai ales salata.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aaaw! ce dragut!

| kirarin explică:

Cred ca aveti dreptate... E dragut dar m sa-l las afara.

| AlexaaBsk a răspuns:

Lasa`l in curte in fata bloculuistraight face