| Angie12 a întrebat:

Hamsterii cu ochii rosi musca rau de tot?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Agresivitatea hamsterilor si nu numai, nu depinde de culoarea ochilor sau mai stiu eu ce caracteristica a acestora ci de pericolele la care sunt expusi. E ceva natural si cat se poate de normal sa reactioneze la actiunile ostile la care sunt supusi.

4 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Toti hamsterii musca dacaa au motiv : apararea femelei, apararea puilor, etc.

| BruneTTe a răspuns:

Iti recomand sa nu testezi. daca intr`adevar musca "rau de tot" probabil va si durea "rau de tot". laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bimboo123 a răspuns:

Cam dalaughing))musca si urat de totlaughing