| Centea_Ruben_1999 a întrebat:

Hamsterii sau imperecheat acum 2 zile. camnd va face femela pui ce sa fac

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atunci cand vei sti mai bine gramatica.

| Ahmali_Dan_1983 a răspuns:

Depinde daca sunt pitici, sirieni etc. la cei pitici-18-21 de zile, la cei sirieni 16 zile, iar la altii...roboroski(sper ca nu gresec) 23-30 de zile. Eu ti-as indica ca macar o saptamana sa nu atingii pui pentru ca s'ar putea ca mama puilor sa simta mirosul tau si sa nu isi mai accepte puii, dupa perioada asta de macar o saptamana incerca sa faci curat cu manusi dupa ce te speli f bine pe mana.

| Centea_Ruben_1999 explică:

Sa scot masculul cand femela are pui?