| anonim_4396 a întrebat:

Hamsterul este potrivit pentru mine cred dar cum sa ii fac pe parinti sa mi-l ia? Sunt foarte stricti

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune-le că îţi doreşti foarte mult unul. Şi vei evdea cum reacţionează.

| chupachups1234 a răspuns:

Pai eu vroiam un catel. Si am renuntat la idee pentru ca stiam ca nu o sa-mi ia in vecii vecilor. Dupa care un prieten(si vecin) si-a luat un hamster, dupa care si-a mai luat un baiat, dupa care si-a luat si o prietena de-a mea. Si cand si-a luat si ea mi-a placut asa de mult si l-am bazait pe tata sa-mi ia si mie unu ca are si Raluca si toti au soareci si pana la urma s-a saturat de gura mea si m-a lasat sa-mi iau unu. Bazaie-i si tu la cap si zile ca te plictisesti si ca vrei si tu un animal de casa ca toata lumea are. Nu iti zic sa le spui "ca te simti singura" pentru ca e o porcarie si nu suntem in telenovele.hee hee

| alexa_7084 a răspuns:

Pai economiseste bani cat sa iti cumperi unul apoi ii zici unui prieten sa vina cu el la tine sa til dea 'cadou' dar ai tai sa nu stie ca tu l-ai luat si asigurate ca acel coleg nu are un hamster pentru ca parintii vor crede ca el vrea sa se descotoroseasca de animal si daca vor sa il arunce sau sa il vanda tu sa zici ca e cadou si ca nu vrei sa ii ranesti 'sentimentele' acelui coleg si ca le interzici sa ti-l arunce in cel mai rau caz ascundel undeva