| StelutaDintreNori a întrebat:

Hamsterul meu pitic face treaba mica pe roata (care e de plastic). Cum sa-l fac sa se dezvete?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca poti face in privinta asta ceva.

| Arthur a răspuns:

Pune-i un pampers.hee hee Alta solutie nu vad...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai ce face, nu este nici o solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce solutie sa iti dau, da' poate ma ajuti tu pe mine cu ceva, te rog frumos. deci si eu am hamster pitic, care e fff rau si... nu stiu, vreau sa stiu cum te intelegi tu cu al tau, daca te musca (al meu da, chiar fffff tare). daca poti, astept un mesaj privat or sth like that in care sa imi spui cum l-ai facut sa se obisnuiasca cu tine happy.

| durdulika a răspuns:

Eu cred s-a obisnuit sa stea pe aceea roata si vrea sa isi faca acolo toata treburile:se joaca, isi pierde timul si isi face nevoiile.