| StelutaDintreNori a întrebat:

Hamsterii isi fac rezerve de mancare, dar oare mai mananca din ele? Hamsterul meu pitic isi face rezerve si rabda foame cand se gata semintele din suportul de plastic, iar cand ii caut rezervele si i le arat le respinge. Nu stiu ce sa fac...

1 răspuns:
| alinazaharia a răspuns:

Pai: am avut si eu un hamster si manca din rezerve dar nu mereu decat daca nu mai are in suport si uneori o mananca p cea din suport daca are acolo proaspata si de aia nu isi mananca rezerva deoarece mereu hamsterii vor mancare proaspata