| CandyღDulceata a întrebat:

Heeeeeiiiiiiii! TPU happy pana la urma m am hotarat sa imi iau o broasca testoasa :X vreau nume dragute va dau funda happy [ incercati sa nu dati copy paste de pe alte siteuri fiindca nu va dau funda nu imi trebuie 1000 de nume ] dati-mi 2-3 nume care va plac si voua :* mersii anticipat

11 răspunsuri:
| cinderellaindreams a răspuns:

Kevin,Ketrin,Hector,Franclin...

| KinderBeeeib a răspuns:

De fete: Proxy,Lily,Sara iar Ellie o cheama pe a mea.
De baieti:Mark,Hector, Dany, Fred(y).
Universale laughing :Zippie, Zozo, Mopsy.
Succes!

| CandyღDulceata explică:

Vaiii :* Va multumesc sincer nu stiu la cine sa dau funda happy dintre : Zâmbiliciiiiiiiiiii, Lucky8, jeffdragos :*

| cristina10cris a răspuns:

Hox,Funky,Miti,Boi,Olso,Fredi,Sina etc

| jeffdragos a răspuns:

Draga candy nu mai cauta nume pe net sau alte prostii fa ce crezi tu ca e mai bine pune-i tu un nume care sa fie din inima
numai bine

| CandyღDulceata explică (pentru jeffdragos):

Da..Eu m am gandit la un nume care imi place adica preferatul meu e Melody pentru fata si Melon pentru baiat happy dar prietenii mei au inceput sa isi bata joc spunand ca de ce nu ii pun numele song si atunci m am cam descurajat in privinta acestor nume de aceea am apelat la TPU ..multumesc

| tioan a răspuns:

Leonardo
Raphael
Donatello
Michelangelo

| KimEunJung a răspuns:

Eunhyuk, Leeteuk, Kris, Tao, Lay, Xiumin, Luhan.

| catelusdragalasmicut a răspuns:

Broski, digo, mica, hana, dolly, emy, nela, nely, lore, lora, hiki, ducky, bunny, hector, frenclin

funda pls!

| Lucky8 a răspuns:

Nu dau copy paste oricum ca mi-e lene. Am avut trei broscute testoase: Oaky, Broaky si cu Bobo. Oaky fata si restul baieti. ADOR NUMELE ASTEA LA BROSCUTE TESTOASE!

| Dumy99 a răspuns:

Ticky,Micky,Rex(y)