| TakeMeHome a întrebat:

Heei`!kiss
Am si eu o catelusa pe nume Daiana[bichon bolognese] de 2 ani.:-x
Si ea a mai fatat 3 pui`:-x:-x.
2 masculi si 1 femelabatting eyelashes.
Eu pastrez doar femela... dar am nevoie de un nume mai...deosebitbig grin
fundita!happy

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

Pe catelusa mea (Bichon maltese), o chema Lory (cand am cumparat-o de la magazin), dar acum eu ii spun Pretty.

Alte nume frumoase ar mai fi:
Ennie (Eni)
Bella (Bela)
Bready (Bredi)
Cleo
Greacie (Greisi)
Maddi (Medi)
Rausse (Rauzi)
Princess (Prinses)
Rilei (Raili)
Minnie (Mini)
Myllei (Maili)
Louie (Lui)
Haydi )Heidi)
Daisy (Deizi)
Lady (Leidi)
Rouni (Runi)

Ce zici? Iti plac? TOate sunt dragute big grinbig grinbig grin

8 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Pai am o catelusa din rasa jack russel terrier si o cheama zuzu

| larousee a răspuns:

Tasha, maya, thora, dolly

| raluca0306 a răspuns:

Aanus, Abby, Abbye, Abi, Abrienda, Acka, Ada, Adin maya mily pufi tasha, Adina, Afra, Agata, Aida, Aira, Aisha, Aissa, Aju, Aka, Akara, Akasha, Akira, Akita, Akita inu, Ala, Alama, Albesa, Albita, Albusa, Alca, Alenda, Alesis, Alessia, Alfa, Alia, Alice, Alida, Alie, Alina, Alinikis, Alis, Alisa, Alisha, Alisya, Alka, Allba, Alma, Almira, Alpha, Aluna, Amadeusa motzarsa, Amanda, Amber, Ambra, Ameli, Amena, Amira, Amstaf, Amstaff, Amy, Amye, Anaya, Anchi, Anda, Andra, Angel, Angelita, ariel,, Anghel, Angie, Anika, Anita, Anja, Anni, Ara, Arco, Arida, Ariel, Arina, Arinia, Aris, Arona, Artemis, Ary, Asha, Ashy, Aska, Aski, Assy, Astrid, Atessa, Athena, Atia, Attila, Attilla, Axa, Axy, Azira, Azor motu motulache bubu, Azorica, Babitzii, Backy, Baffy, Baftoasa, Baftoasa bafti baftici baftuta batisoara, Baghera, Baghira, Bailey, Bakky, Bambi, Bambina, Bamboocha, Bamby, Barbieshiver, Barby, Barbye, Barzuka florin, Baset, Basset, Basy, Bazuka, Bea ana, Beagle, Beauty, Bebyta, Becca, Becky, Beegle, Beky, Bela, Belania, Bell, Bella, Bellutza, Bengi, Berila, Bernadette, Berta, Bertha, Besi, Beson, Beti, Beti cuta mea, Beti lupul meu frumos, Beti, e catelusa mea lup alsacian, Betica, Betovan, Betsy, Betty, Betty-bet, betty, Bettyca, Bety, Bhicon, Bibi, Bichon, Bichon bolgonese, Bichon frise, Bichon maltese, Bichon maltez, Bichoni, Bichu, Bifty, Big mama, Bijoou, Bijou, Bijoulina, Biju, Biju = in franceza inseamna bijuterie;), Biluţa, Biluta, Binky, Birta, Birtta, Bishon, Bishon havaney, Bishon maltez, Bishoni maletez, Bisisica, Bison, Bison maltez, Bisset, Bita, Bitch, Bizi, Bizsu, Blachy, Black, Blackie, Blacky, Blakcy, Blanca, Blanche, Blechi, Bleki, Blu blu, Bobita, Bobitzu, Bobytza, Bolboli, Bombonica, Bondly, Boni, Bonita, Bonito, Bonnie, Bony, Book book, Bora, Boti, Boty, Boxer, Bramburica, Breaza, Brenda, Briard, Brie, Brighite, Brisa, Brit, Brita, Britney, Broscutza, Bruise, Bryciola, Bryty, Bubbles, Bubrinya, Bubu, Bubulina, Buclucasa, Buffy, Bufy, Buldog englez, Buldog francez, Bulgaras, Bulina, Bull dog, Bull mastiff, Bulldog, Bulldog englez, Bulterier, Bumby, Bursucelu, Buzuca, Byby, Byju, Byshon, Byuti.
POATE GASESTI VREUNU PRINTRE ATATEA. IAR DACA NU SUNT BUNE INTRA AICI, EU LE-AM SPUS DOAR PE CELE CU a si b.restu aici: http://www.caini-pisici.com/....../index.php
PUPICI:)
Funda?:d

| geoox550 a răspuns:

Lady
Sadie
Lucy
Daisy
Ginger
Lessie
Sasha
Sandy
Kinta
Katie
Annie
Chelsea
Princess
Missy
Sophie
Tasha
Coco
sau cauta aici altele : http://www.garbo.ro/articol/Animalutze/2607/Nume-straine-pentru-catei.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare dar numele e oribil, groasnic. pune un nume mai frumos{maia};{tina};{uanita}etc...

| deliutza_7233 a răspuns:

Http://www.caini-pisici.com/....../index.php uitate aici poate gasesti ceva ce iti place:*

| deliutza_7233 a răspuns:

De unde esti? nu vrei sa imi dai un mascul ti-l platesc... vb serios daca da trm un mesaj privat te astept:*:*

| nyCq a răspuns:

Pentru fetita Bella, Lesie ETC.Ieu una ti-as recomanda sa-i pastrezi pe toti pentru ca daca o pastrezi doar pe femela o sa se plictiseasca rau.