| chileban a întrebat:

Un nume de mascul si femela bichon nu sunt hotarat ce fel de bichon intre bolognese sau frise daca mi-ati recomanda si o rasa dintre astea doua si spuneti-mi si nume MASCUL SI FEMELA

1 răspuns:
| Aaliah a răspuns:

Cred ca mai bine iti iei bolognese, e mai dragut si mai usor de intretinut, cat despre nume...
De Femela:Maya, inna, kasey, cisa, linda, tyson, giorgia, penny, petal blondie, lola, ivyus la al, sophie, madison, mickie, gandeste-te la ceva care sa ti minte.
De Mascul: Cairo, Chester, Chestnut, Elmor, Chief, Chip, Enzo, Christian, Christoff, Eliot, Edgar, Edge, Edmund.
Doar atat stiu...