| scorpiaX a întrebat:

Peste 3 luni o sa primsc 2 catelus (bichon bolognese) mascul si femela, nu stiu ce nume sa aleg la femela dintre sacha sau bella si la mascul Aaron sau blinky

Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Sacha e mai dragut
ai Aaron dintre cele doua!
La mascul eu i-as pune Aky, cu accent pe''a'' in pronuntie!

| scorpiaX explică (pentru Denisuca21):

Se citeste achi?

| Denisuca21 a răspuns (pentru scorpiaX):

Da,se citeste Achi! si suna ca si Ami (interpreta de muzica usoara) asta ca sa iti dai seama de pronuntie!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaron!

| scorpiaX explică (pentru anonim_4396):

Scuze pentru categorie am pus pe categoria...&peti dar nu stiu ce s-a intampat.

| scorpiaX explică (pentru anonim_4396):

Sa iti spun sincer, tu ai citit intrebarea in intregime?

| anonim_4396 a răspuns (pentru scorpiaX):

Nu ai gresit categoria, a fost vina mea. Am modificat la cateva secunde dupa ce am trimis comentariul dar site-ul a modificat comentariul abia dupa cateva ore...

| smartydsay a răspuns:

Bella e un nume mai usor de strigat si catelusa il va invata mult mai repede, iar Aaron la fel este mai usor de pronuntat si cainele il va putea intelege mult mai bine.

| Akyra a răspuns:

E mult mai fain la femeie Bella si la mascul Aaron e mai potrivit pentru rasele lor. big grin

| scorpiaX explică (pentru Akyra):

Ai dreptate sacha imi suna a husky