| lalaballet a întrebat:

Hei! am o pisicuta si as vrea de acum inainte sa o tin cand nu sunt acasa in baie(e mare, baia)are loc pentru tot ce ii trebuie. ce ziceti?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca o sa se plictiseasca sa stea inchisa in spatiu asa mic. Mai bine lasa-i usa deschisa si la un hol macar sau la o camera.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e o idee prosta...

| OoBunnyoO a răspuns:

O sa se plictiseasca daca o tii in baie, pisicile nu sunt animale care sa stea in locuri mici. Incearca macar sa o mai lasi intr-o camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai probleme cu vecinii nu ai decat, daca se vede in spatiu inchis o sa se sperie si o scoata o arie de miorlaituri de mai mare dragul, ti-ai luat animal trebuie sa vezi de el nu sa-l ti inchis ca pe un tigru de la zoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Stai la bloc sau la casa? Daca stai la bloc, ar fi bine sa o duci la tara, sa stea libera, in natura, sa nu o chinui.

Despre intrebarea ta...Nu poti tine pisica in paie. Poate scapa in WC daca nu tragi capacul ( ceea ce ar fi si amuzant ). Pisica de la bloc trebuie tinuta in balcon sau pe holul de la intrare.Eu asa imi tineam pisicuta.

Sper ca te-am ajutat cumva.

O zi buna happy.

| Laura927 a răspuns:

Las-o in toata casa nu strica lucruri, nu roade pantofi nu isi face nevoile in casa, ele sunt ft curate, si de obicei cand nu este nimeni acasa ele dorm nu prea se joaca crede-ma.

| lalaballet explică:

Stau la casa

| KoNeTi a răspuns:

Cum sa ti pisica in baie ma? Las-o in toata casa

| KiduuThau a răspuns:

Buna! E o idee buna, dar ai grija sa nu o lasi pe gresie deoarece iti spun din propria experienta, căci si eu am un cătel iar medicul veterinar a spus ca nu e indicat sa faca contact cu gresia, deoarece se poate imbolnavi.FII atenta sa aiba mancare destula, sa aiba jucariile ei, un loc unde sa doarma si locul unde sa isi faca nevoile.Te pup!