| Gdeni a întrebat:

Am o pisicuta gestanta in cateva sapt. pot sa ii mai fac baie?straight facestraight face mie mila rau de ea, nu as vrea sa o stresez!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu uita că pisica se toaletează singură, este chiar singurul animal care este cel mai curat în comparație cu celelalte animale!
Ai grijă să nu răcească în perioada asta.
Pa, pa.

| Konata a răspuns:

Nu, nu poti. Nu o stresa. Pisica se spala atunci cand este foarte murdara. Se poate ca din cauza sperieturii sa-i afecteze pe pui. Asteapta sa nasca si dupa o luna o vei putea spala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu,nu-i face băiţă deocamdată, mai aşteaptă, o s-o stresezi şi n-are rost.
Aşteaptă să nască, iar apoi o poţi spăla liniştită.
Te pup!

| Gdeni explică (pentru anonim_4396):

Dar mai dureaza cam 1 luna...