| bogdan_chirita a întrebat:

Hei!

Am un acvariu mai maricel si as vrea sa pun si un crab. Gasesc in Romania undeva de unde sa cumpar?

Răspuns Apreciat de Editori
| SiA31 a răspuns:

Poate o să spui că sunt nebună.
Dar în ziua de azi. cam orice se găsește pe net.
Am avut o depresie urâtă acum câteva luni și pentru mine cel mai bun remediu a fost să îmi iau un. "animal" de companie.
Am fost prin magazine pe la mine prin localitate și nu am găsit peștișori betta nicăieri. Așa că am dat un search pe google.
Îți spun sincer că am râs 3 zile cu colegele de la muncă și cu mama, până m-am hotărât să îmi dau comandă de peștișor pe internet.
Auzi și tu. să primești un pește viu prin curier.
Dar am zis că n-am nimic de pierdut.
Și am dat un mail la echipa Nevertebrate.ro, le-am explicat ce vreau și cum stă treaba, mi-au dat un răspuns cu detaliile pe care le-am cerut și am plasat comanda. În 2 zile, peștișorul meu a fost la mine acasă în acvariu, livrat de curier laughing)
Am rămas plăcut surprinsă.

Deci. dacă vrei să îți iei un crab, intră pe site la ei și caută ceva care să îți placă. Îi recomand din suflet ^-^