| Petricăă a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar un longboard maricel cu care pot sa ma plimb prin parcuri/oras. Stie cineva vreun site in care pot gasi la mana a 2-a sau aveti vreun prieten care vinde unul nu foarte scump?
Am cautat si am gasit la 400 de lei la Decathlon (am zis ca isi face treaba vara asta) dar nu gasesc in Romania. Any help?

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Uite gasesti aici niste longboard-uri Kryptonics care nu sunt foarte scumpe : http://www.skates.ro/longboard

| ValiR a răspuns:

Salut,
Incearca olx.ro
Bafta!