| Lindaaa a întrebat:

Hei dati-mi linkuri orice am o catea(gen femenin) si nu o fata niciodata pentru ca o tin legata dar vreau ft mult sa fete si nu stiu ce sa fac ea este o catea de rasa ft ft ft draguta am o prietena care are un catel tot tare sweat ski am dus-o la el si nimic nu saintimplat pai am dusp de mai mute ori si tot nimic. spunnetimi ce trebuie s afac dati-mi niste linkuri unde sa ma informatie despre cateluse cind sunt in calduri tot care sa ma poate ajuta!

fuuunnndddaaa!

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Daca iti doresti asa de mult sa fete asteapta pana unul dintre cei doi catei (preferabil ea, ca sa iti fie mai usor) vafi in calduri. Este usor sa iti dai seama cand a intrat in calduri, este mai agitata in prezenta unui alt caine(indiferent de sex), se manifesta "reproductiv" cu orice caine, scotandu-si limba, dandu-si codita intr-o parte, urcandu-se pe el miscandu-se ca si cum ar fi ea masculul, ar schiorlaii si ai gasi pete de sange prin locurile pe unde sta ea. Masculul cand este in calduri se manifesta asemanator, tot aceleasi gesturi la caini, si se comporta dominant cu cainii din jur cand da de o catea. Daca ea va fi in calduri si el nu, ea va avea acea dorinta instinctiva de reproducere si il va atrage si pe el, dar daca el va fi in calduri si ea nu, el va avea acea "chemare" insa ea il va respinge, in cazul asta ar trebui "obligata" respectiv sa o tii. Daca mai ai intrebari legate de acest aspect imi poti trimite un mesajhappy