| Lindaaa a întrebat:

Hei dati-mi linkuri orice am o catea(gen femenin) si nu o fata niciodata pentru ca o tin legata dar vreau ft mult sa fete si nu stiu ce sa fac ea este o catea de rasa ft ft ft draguta am o prietena care are un catel tot tare sweat ski am dus-o la el si nimic nu saintimplat pai am dusp de mai mute ori si tot nimic. spunnetimi ce trebuie s afac dati-mi niste linkuri unde sa ma informatie despre cateluse cind sunt in calduri tot care sa ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| pintexim a răspuns:

Unele catele isi aleg partenerul iar daca nu le convine, nu se intmpla; incearca sa o mai dcui si pe la alti masculli poate poate.Ia aici cateva sfaturi http://www.zooland.ro/Catea_in_calduri___Ce_facem__-7159.htmlPOftim! cu siguranta te va ajuta

1 răspuns: