| Maria294387582 a întrebat:

Hei, e problema daca pisica mea cu posibil paraziti imparte cutia de nispi cu pisoiul meu deparazitat?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e deparazitat asta nu înseamnă că e invulnerabil.

| Maria294387582 explică (pentru sadrian46):

Va multumesc frumos pentru raspuns! Am mai dus o cutie special pentru ea, sper doar sa faca diferenta...in legatura cu mancarea, vreau sa precizez ca ea este mult mai sperioasa decat el si desi au boluri pentru mancare separate nu stiu daca nu mananca si de la el, de asemenea, asta poate fi o problema?